Druk lateksowy

Druk lateksowy jest nowością na rynku. Jednak trudno tej technologii się oprzeć wiedząc, że jest zdrowa i bardziej trwała. Druk lateksowy ma takie zalety jak dłuższa żywotność drukowanych materiałów, lepsza ostrość i szczegółowość samego druku oraz bezwonność. Nadaje się więc również do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Co możemy wydrukować za pomocą technologii lateksowej?

Druk banerów reklamowych zewnętrznych – wielkie napisy i doskonałej jakości grafika, logotypy, mapy z dojazdem, generalnie, dzięki technologii lateksowej umieścimy więcej informacji, a klient łatwiej trafi do naszej firmy. Roll-upy, X-banery, Standy – popularne nośniki reklamy, stosowane przede wszystkim w zamkniętych pomieszczeniach warto zadrukować lateksem. Druk lateksowy jest bezzapachowy i nie wydziela szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. Roll-upy wykonane w technologii lateksowej nadają się do sklepów spożywczych, aptek czy przychodni. Wszędzie tam, gdzie promowane jest hasło ECO, druk lateksowy będzie odpowiedni. Warto go więc wykorzystać nawet do dekoracji wnętrz – druk na tkaninach, płótnach oraz tapetach – lateks zapewnia odporność na światło, wodę oraz zadrapania mechaniczne. Technologię lateksową można z powodzeniem wykorzystać do tworzenia naklejek na szyby, napisów na samochodach, oklejania mebli.

Lateks staje się coraz bardziej popularną technologią drukarską, jaką wykorzystuje się przy tworzeniu materiałów reklamowych. Trend ECO jest bardzo modny, dlatego warto nawet w reklamie zadbać o swoje własne zdrowie i osób, które przychodzą do firmy. Takie działania zawsze są trendy.

Dodaj komentarz