Drukarnie internetowe

To być może przełom jeżeli chodzi o drukowanie. Bo jak inaczej wyobrazić sobie możliwość wydania komuś polecenia wydrukowania za nas potrzebnych nam dokumentów i notatek. Już teraz jest to coraz częściej możliwe. A taki komfort dają drukarnie internetowe.
Wygoda, o której tutaj mówimy polega głównie na braku konieczności pojawienia się w określonej drukarni. Brak potrzeby fizycznej obecności w budynku jest sprawą niezwykle luksusową, zwłaszcza gdy mówimy o ludziach pracujących, nie mających zbytnio czasu na wizyty w drukarniach. Dotyczy to na pewno osób związanych prowadzących firmy jak i zwykłych pracowników załatwiających sprawy wydruków.
Jak więc załatwić sprawę z taką firmą? Wystarczy przesłać mailem do drukarni pliki w odpowiednim formacie (PDF, JPG, TIFF), który będzie kompatybilny z systemami Windows oraz będzie w zestawie czterech podstawowych barw (cyan, magenta, yellow, black). Dodatkowo klient podaje odpowiednie wymiary oraz koncept całego projektu. Musi on jednak pamiętać, że odpowiedzialność za złe pliki ciąży na nim samym.
Zapłata zostaje dokonana z góry poprzez przelew internetowy. Sam transport wydrukowanego towaru wysyłany jest kurierem, więc nie istnieje obawa, że towar nie dotrze na czas. Często drukarnie internetowe połączone są z drukarniami całodobowymi, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z nich. Są one wygodne, praktyczne i idealne dla działających firm.

Dodaj komentarz